• email@website.com
  • امروز : جمعه 11 خرداد 1403
دانلود بازی کم حجم رفتن به قرون وسطی Going Medieval v0.8.20 برای کامپیوتر
279 بازدید
(کل 0 توسط 0 نفر)

دانلود بازی کم حجم رفتن به قرون وسطی Going Medieval v0.8.20 برای کامپیوتر

بازی کم حجم Going Medieval در قرون وسطی جریان دارد و با جامعه‌ای روبرو هستیم که در عصر تاریکی زانو زده است. در پایان قرن ۱۴، ۹۵ درصد از جمعیت جهان به دلیل طاعون گسترده نابود شده‌اند. سرانجام این بازماندگان هستند که از خاکستر چنین جامعه‌ای بیرون آمده و باید سرزمین جدیدی را بنا کنند. این شما هستید که باید آن‌ها را هدایت کرده و بتوانید طبیعت آن‌ها را احیا کنید. باید سرزمینی را ایجاد کنید که در برابر خطرات از خود دفاع کرده و بتوانید در دوران بعد از فاجعه، بهترین عملکرد خود را داشته باشد. شما در ابتدا باید محل استقرار خود را در یک کلبه کوچک تعیین کرده و سپس به یک قلعه سنگی بروید. شما می توانید بازی کم حجم Flotsam را از وب سایت دی ال اسکای دریافت کنید.

Going Medieval v0.8.20 (Early-Access) PC-GOG

در بازی Going Medieval می‌توانید استعمار خود را بنا کرده و از تهدیدات خارجی به دور باشید. می‌توانید قلعه دفاعی خود را ایجاد کرده و کاری کنید که نفوذ ناپذیر باشند. در جنگ‌ها، باید استعمار خود را همچنان حفظ کرده و بتوانید با ساخت و ارتقا سلاح‌ها و تجهیزات خود، از دهقانان سرزمین خود دفاع کنید. آن‌ها غذا و آذوقه برای شما تامین می‌کنند و به نوعی یک راه خوب برای بقای شما در چنین جهان عجیبی هستند. شما داستان خودتان را خواهید داشت و می‌توانید با کمک به غریبه‌ها در موقعیت‌های مختلف، اعتبار بیشتری برای خود پیدا کنید.

در بازی Going Medieval می‌بینیم که روابط شما با دیگران بسیار مهم بوده و گاهی اوقات لازم خواهد بود که متحدینی برای خود داشته باشید. سرزمین شما دارای تاریخچه و قوانینی است که با شناخت آن‌ها می‌توانید عواطف مردمان خود را بهتر درک کنید. همین درک به کمک شما آمده و می‌تواند در راهبرد بهتر نیروها کمک‌تان کند. سعی کنید آن‌ها را تحت تاثیر قرار داده و در برابر حمله دشمن و گرسنگی از آن‌ها محافظت کنید.

info

Stake your claim in this colony building sim and survive a turbulent Medieval age. Construct a multi-storey fortress in a land reclaimed by wilderness, defend against raids, and keep your villagers happy as their lives are shaped by the world around them.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 7 64-bit

Processor: AMD or Intel, 3.3 GHz (AMD FX 8300, Intel i5 3000)

Memory: 8 GB RAM

Graphics: AMD/NVIDIA dedicated GPU, 2GB dedicated VRAM (Radeon RX 560, Geforce GTX 1050)

DirectX: Version 11

Storage: 1 GB available space

سیستم پیشنهادی:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 10 64-bit

Processor: AMD or Intel, 4 GHz (AMD Ryzen 5 3600, Intel i5 8600)

Memory: 16 GB RAM

Graphics: AMD/NVIDIA dedicated GPU, 4GB dedicated VRAM (Radeon RX 580, Geforce GTX 1080)

DirectX: Version 11

Storage: 2 GB available space

راهنمای نصب

1) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRAR اکسترکت کنید و به نصب بازی بپردازید.

2) بازی به صورت DRM-Free می باشد و نیازی به کرک ندارد.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

توضیحات: نسخه پیش رو به صورت دسترسی زودتر از هنگام (Early Access) می باشد و نسخه نهایی نیست. آپدیت ها تا 6م ژوئن 2022 در این نسخه لحاظ شده است.

———————

دانلود بازی Going Medieval v0.8.20 (Early-Access)-GOG با لینک مستقیم

ارسال دیدگاه

کد امنیتی رفرش

سبد خرید