• email@website.com
  • امروز : یکشنبه 26 فروردین 1403
فعال سازی Steam key نحوه استفاده از آن
43 بازدید
(کل 0 توسط 0 نفر)

فعال سازی Steam key نحوه استفاده از آن

Random Key Steam یک پلتفرم توزیع دیجیتال بازی است که توسط ولوو ارائه شده است. این پلتفرم در یک محیط چند رسانه ای به کاربران خود خدمات رسانی می کند. تمامی بازی ها و بسته های الحاقی این برنامه مستقیما بر روی کامپیوتر اجرا می شوند. سرویس استیم همچنین انواع نرم افزارها و بازی های ویدئویی و برنامه های مرتبط را ارائه می دهد. این روزها کاربران این برنامه در حال افزایش هستند و از تخفیف های گسترده ارائه شده در آن استفاده می کنند.

مهمترین کاربرد Steam Random key

Random KeySteam به خاطر تجربه کاربری فوق العاده اش در زمینه بازی های ویدیویی و استفاده از تخفیف های مربوط به آن ها شناخته شده است. در این سرویس کلیدهای تصادفی با استفاده از بازی هایی که با کمترین قیمت در اختیار کاربران قرار می گیرد در اختیار کاربران قرار می گیرد. اگر یک بازیکن حرفه ای هستید، با استفاده از این قابلیت برنامه در پول خود صرفه جویی قابل توجهی خواهید کرد. البته در مورد استفاده از کلیدهای تصادفی متعدد در برنامه ها استثناهایی وجود دارد.
تاثیرگذاری این برنامه بیشتر برای بازیکنانی است که می خواهند بازی های گران قیمت را با قیمت پایین خریداری کنند. کدهای بازی به صورت تصادفی در این پلتفرم در اختیار شما قرار می گیرد. بنابراین هیچ تضمینی وجود ندارد که بازی مورد نظر شما با قیمت پایین در Random KSteam عرضه شود. در برخی موارد ممکن است بازی های ارزان قیمت یا تکراری به شما پیشنهاد شود. شما باید راهنماهای مربوط به این نرم افزار را مطالعه کنید تا بهترین بهره را از این پلتفرم ببرید.

آموزش استفاده اولیه از Steam Random Key

برای استفاده از ویژگی های اولیه استیم رندوم کی، باید از برنامه به درستی استفاده کنید. برای استفاده از این برنامه نیازی به پشت سر گذاشتن مراحل سخت و پیچیده ندارید. در اینجا چند مرحله ساده برای استفاده بهتر از ویژگی های برنامه وجود دارد:

وارد فروشگاه Steam شوید

در مرحله اول وارد استیم استور شده و گزینه Add Game را انتخاب کنید. سپس در صفحه جدید پنجره ای را می بینید که باید گزینه NEXT را انتخاب کنید. سپس در قسمت STEAM SUBSCRIBER AGREEMENT موافقت و پذیرش خود را اعلام کرده و به صفحه بعد هدایت خواهید شد.

وارد بخش کلید محصول شوید

در قسمت بعدی مراحل راه اندازی و استفاده از Random Key Steam وارد قسمت کد محصول شوید. در این قسمت کد CDK تصادفی را وارد کرده و گزینه بعدی را انتخاب کنید. شما می توانید این کدها را در سایت های خدماتی و واسط خریداری کرده و در این قسمت از آنها استفاده کنید. پس از وارد کردن کد بازی به صورت تصادفی به شما ارائه می شود. اگر بازی را در این قسمت دریافت نکردید، باید آدرس IP سیستم خود را بررسی کنید. در برخی موارد وجود مشکلات در این قسمت مانع از ارائه بازی به کاربران می شود. در این صورت برای استفاده از قابلیت این برنامه باید از برنامه های خاصی برای تغییر آدرس IP استفاده کنید.

چرا از کلید تصادفی Steam استفاده کنیم؟

Random Key Steam با مزایای بیشماری برای کاربران شناخته شده و در دسترس است استفاده از این پلتفرم در بین گیمرهای حرفه ای بسیار محبوب شده است برای دسترسی به جدیدترین بازی های دیجیتال می توانید از مزایای این برنامه بهره مند شوید با استفاده از این کدها می توانید شانس خود را برای دسترسی به کدهای بازی رایگان امتحان کنید برخی از قابلیت ها و ویژگی های مهم این پلتفرم را می توان در زیر مشاهده کرد:

دسترسی به تمام بازی های ممنوعه

اگر از کی استیم آیدی استفاده می کنید، کد بازی هایی را که در ایران ممنوع شده اند نیز دریافت خواهید کرد. به این ترتیب با استفاده از قابلیت های این پلتفرم به محتوایی دسترسی دارید که به دلیل محدودیت ها نمی توانید به صورت قانونی به آنها دسترسی داشته باشید.

هدیه کلید تصادفی

امکان ارائه کلیدهای تصادفی در داخل این برنامه نیز از ویژگی ها و مزایای استفاده از Random KeySteam است. اگر به هیچ کدی نیاز ندارید، می توانید آن را به دوستان و آشنایان هدیه دهید. هر یک از این کلیدهای تصادفی به صورت کد در اختیار کاربران قرار می گیرد و قابل ارسال و انتقال است.

دسترسی به بازی های پریمیوم و انحصاری

در ساختار این برنامه کاربران می توانند گاهی اوقات بازی های گران قیمتی مانند AAA را انجام دهند. اگر خیلی خوش شانس هستید می توانید با هزینه کم یا حتی رایگان از این بازی ها استفاده کنید. در این پلتفرم، گاهی اوقات بازی هایی وجود دارد که تا به حال ندیده اید. بازی های این پلتفرم به صورت تصادفی برای کاربران نمایش داده می شوند. به همین دلیل است که هنگام استفاده از کلید Steam شانس مهم است!

نکاتی برای فعال کردن کلید steam

در برخی موارد کاربران به دلایلی نمی توانند این برنامه را فعال کنند. برای رفع این مشکل به صفحه خرید محصول رفته و فعالسازی مربوطه را انتخاب کنید. اگر مشکل حل نشد، برای راهنمایی با یک کارشناس پشتیبانی تماس بگیرید.

نتیجه گیری

در سال های اخیر برنامه هایی مانند Random Key Steam با ویژگی های خاص به کاربران ارائه شده است که هر کدام ده ها پیشنهاد ویژه به کاربران ارائه می دهند. شما می توانید برای خرید استیم رندوم کی و انواع اکانت ها و اشتراکات پولی به سایت پرمی شاپ به آدرس https://premi.shop/ مراجعه کنید. با استفاده از این برنامه ها می توانید قیمت بازی های محبوب خود را کاهش دهید. همچنین به گران ترین بازی های Steam Key Random دسترسی خواهید داشت! هر کدام از این بازی ها به صورت رمزی در دسترس کاربران قرار گرفته اند و کارایی ساده ای دارند.

احسان

ارسال دیدگاه

کد امنیتی رفرش

سبد خرید