• email@website.com
  • امروز : یکشنبه 26 فروردین 1403
دانلود نسخه پلی استیشن 4 بازی Sonic Frontiers - هک شده
74 بازدید
(کل 0 توسط 0 نفر)

داستان بازی Sonic Frontiers از جایی شروع می‌شود که دکتر اگ‌من، شخصیت شرور جهان سونیک، با سفر به جزیره استارفال، سعی دارد به قدرتی نامعلوم و ارزشمند دسترسی پیدا کند. این در حالی است که فعالیت او باعث می‌شود تا به یک بُعد دیجیتالی به اسم سایبر اسپیس منتقل و گرفتار شود. ازطرفی سونیک به همراه دوستان خود در حال جست‌وجو و کشف علت پیدایش Chaos Emeralds به جزیره‌های مختلف شده است. اندکی بعد از جست‌وجو، هواپیما سونیک هم بلعیده شده و تنها سونیک می‌تواند از این اتفاق سالم خارج شود و سایرین، ظاهر فیزیکی خود را از دست داده و بُعد دیجیتالی آن‌ها هم در جزیره‌های مختلف گرفتار شده است.  شما می توانید نسخه پلی استیشن 4 بازی Evil West را از وب سایت اکسوگیم دانلود کنید.

Sonic Frontiers (CUSA28194) PS4-CyB1K

Update v1.10 BACKPORT + DLC Pack by Arczi

ازاین‌رو سونیک باید با سفر به سه جزیره مختلف، اِمی، ناکلز و تیلز را نجات دهد. البته که این تمام ماجرا و اتفاقات بازی نیست و تهدیدی بزرگ‌تر، جزیره استارفال، سونیک و دوستان‌اش را تهدید می‌کند. سونیک فرانتیرز شروع خوبی دارد و در مجموع با یک داستان سرگرم کننده طرف هستیم تا ماجراجویی جدید جوجه تیغی دوست داشتنی جذاب و هیجان‌انگیز جلوه کند. بااین‌حال موردی که تیم سونیک روی آن تمرکز بسیاری کرده و پر از ایده‌های مختلف است، گیم‌پلی بازی است که خب همه‌ی ایده‌های به کار گرفته شده خروجی مطلوبی ندارند.

سیستم مبارزاتی بازی Sonic Frontiers بدین شکل است که سونیک به واسطه ضربات مشت و لگد خود می‌تواند کومبوها و ضربات ترکیبی مختلفی را روی دشمنان اعمال کند. همچنین دراین‌میان یک سیستم ارتقا هم درنظر گرفته شده تا سونیک بتواند حرکات جدیدتری را یاد گرفته و درکنارش سه مهارت را هم با پیشروی در خط داستانی، یاد بگیرد. به خودی خود سیستم مبارزات بازی جذاب است، اما برای یک بازی جهان باز با المان‌های Brawler که باید زمان زیادی را در آن سپری کنید، سیستم ارتقا طراحی‌ ساده‌ای دارد و از اواسط بازی به بعد ساختار یکنواخت و تکراری‌ای به خود می‌گیرد.

منبع توضیحات: زومجی

 

info

Worlds are colliding in Sonic the Hedgehog’s newest high-speed adventure! In search of the missing Chaos emeralds, Sonic becomes stranded on an ancient island teeming with unusual creatures. Battle hordes of powerful enemies as you explore a breathtaking world of action, adventure, and mystery. Accelerate to new heights and experience the thrill of high-velocity, open-zone platforming freedom as you race across the five massive Starfall Islands. Jump into adventure, wield the power of the Ancients, and fight to stop these new mysterious foes. Welcome to the evolution of Sonic games!

سیستم مورد نیاز

For now, in order to play our rips you will need :

– a PS4 with Firmware 5.05 or upper (You need to apply the backported update)

– a computer to run the PS4 Exploit Host

راهنمای نصب

آموزش نصب عناوین هک شده ی PS4 نیازمند دقت است. لطفا ابتدا جهت مشاهده ی روش جیلبریک کردن دستگاه خود، به پست ذیل مراجعه کنید:

آموزش نصب تصویری و قدم به قدم هک کردن کنسول PS4 به نسخه Exploit FW9.00

——

آموزش نصب بازی:

1) ابتدا تمامی فایل های فشرده دانلودشده را توسط آخرین نسخه نرم افزار WinRAR اکسترکت کنید.

2) فایل pkg بدست آمده را بر روی هارد خود که به exFAT فرمت شده است، منتقل کنید. دقت داشته باشید که حتما در هیچ فولدری درون هارد اکسترنال خود کپی نکنید. بلکه فقط در آدرس اصلی هارد اکسترنال باشد نه هیچ زیرشاخه دیگری.

3) هارد خود را به کنسول PS4 متصل کنید. باتوجه به فعال بودن بخش Debug Settings بعد از هک شدن کنسول، وارد این بخش شوید. یعنی آدرس Settings => Debug Settings در کنسول.

4) به آدرس Debug Settings => Game => Package Installer مراجعه کنید. فایل دانلودی شما که در گام دوم بدست آمده، در اینجا نمایش داده خواهد شد.

5) با زدن کلید X نصب را شروع کنید. پس از اتمام نصب، بازی بر روی صفحه اصلی کنسول شما نمایش داده خواهد شد.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

——————–

راهنمای نصب: نصب دیتای اصلی بازی => آپدیت بازی به v1.10 => نصب پک بسته های الحاقی.

——————–

دانلود پک بسته‌های الحاقی بازی ALL DLC Pack PS4-Arczi با لینک مستقیم

——————–

دانلود آپدیت + بک پورت BACKPORTED Update v1.10 FW5.05+ PS4-CyB1K:

دانلود به صورت تک پارت با لینک مستقیم

——————-

دانلود دیتای اصلی بازی Sonic Frontiers v1.00 PS4-CyB1K:

دانلود پارت 1 با لینک مستقیم

دانلود پارت 2 با لینک مستقیم

دانلود پارت 3 با لینک مستقیم

دانلود پارت 4 با لینک مستقیم

دانلود پارت 5 با لینک مستقیم

دانلود پارت 6 با لینک مستقیم

دانلود پارت 7 با لینک مستقیم

احسان

ارسال دیدگاه

کد امنیتی رفرش

سبد خرید