• email@website.com
  • امروز : چهارشنبه 09 خرداد 1403
دانلود نسخه کم حجم بازی Redemption Reapers برای کامپیوتر
180 بازدید
(کل 0 توسط 0 نفر)

داستان بازی Redemption Reapers به یک سری ارتش‌های مورت اختصاص دارد که به‌طور ناگهانی بر جهان فرود آمده و قصد دارند که ملت‌های زیادی را نابود کنند. آن‌ها به دنبال چیره شدن بر بشریت هستند و قدرت بسیار زیادی هم دارند. در میان تمام ناامیدی‌ها، یک گروه کوچک و محلی وارد شده و می‌توانند در برابر آن‌ها ایستادگی کنند. گروهی حیله‌گر را هم می‌بینیم که تخصص فراوانی در کارهای خودشان داشته و کار شما را سخت‌تر می‌کنند. شما باید یک تیم قدرتمند از نیروهای خود را ایجاد کرده و در این شبیه سازی فانتزی تاریک بالاخره به پیروزی برسید. شما می توانید بازی Digimon World Next Order را از وب سایت دی ال اسکای دریافت کنید.

Redemption Reapers PC-FitGirl Repack

داستانی از مبارزات ناامیدانه بین تیپ آشن هاوک و لژیون‌های وحشتناک را خواهیم داشت که ناامیدی را از بین می‌برند. با نزدیک‌تر شدن تهدیدها، خواهید دید که باید به توده‌های کوچک‌تری تقسیم شده و هر گروه را برای نابودی یکسری هوردها اعزام کنید. باید انواع شخصیت‌ها را به تیم خود اضافه کرده و یک استراتژی دقیق ایجاد کنید. قیام خود را آغاز کرده و کمی هم به شانس اعتقاد داشته باشید. در چنین صورتی پیروزی در دسترس‌تان خواهد بود. نبردهای شدیدی را می‌توانید با تخصص تاکتیکی خود دنبال کرده و از مهارت‌های خود به شکل منحصر به فرد استفاده کنید. منابع‌تان محدود است و باید مراقبت‌های لازم را در طول ماموریت‌ها داشته باشید.

info

Descending suddenly on the world, the macabre Mort armies destroy nation after nation, leaving humanity decimated in their wake. Among the forces resisting the Mort is a small band of mercenaries known as the Ashen Hawk Brigade.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows10

Processor: Corei5 4Core

Memory: 8 GB RAM

Graphics: GeforceGTX1060

Network: Broadband Internet connection

Storage: 8 GB available space

سیستم پیشنهادی:

Requires a 64-bit processor and operating system

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

ارسال دیدگاه

کد امنیتی رفرش

سبد خرید