• email@website.com
  • امروز : چهارشنبه 09 خرداد 1403
دانلود نسخه کم حجم بازی The Pale Beyond برای کامپیوتر
75 بازدید
(کل 0 توسط 0 نفر)

داستان بازی The Pale Beyond در پنج سال گذشته جریان دارد. جایی که ویسکوت‌ها و خدمه‌اش در جستجوی جنوب مغناطیسی هستند و به‌طرز غم انگیزی در یخ گم می‌شوند. حال باید در مسیر درستی قرار گرفته و پاسخ سوال‌های خود را پیدا کنند. این اثر یک سفر اکتشافی قطبی بوده و اتفاقاتی رخ خواهد داد که امید برای نجات این گروه را بالا می‌برد. با مناظر خیره کننده‌ای روبرو هستیم که در عین حال خشن بوده و ممکن است مشکلات زیادی را برای شما ایجاد کنند. تمام تصمیمات شما در این بازی اهمیت داشته و تاثیرات خود را روی داستان هم خواهند گذاشت. شما می توانید بازی Destiny 2 را از وب سایت دی ال اسکای دریافت کنید.

The Pale Beyond v1.2.3 PC-FitGirl Repack

شما ناخواسته باید یک اکسپدیشن را رهبری کرده و کاپیتان گروه خود باشید. کیلومترها از اهداف خود فاصله دارید و باید با تقویت ایمنی و روحیه خود، به سمت این هدف‌ها حرکت کنید. تماس‌هایی را با ماهواره برقرار کرده و ببینید که چه مسیرهایی برای نجات پیش روی شما قرار دارد. ایمن نگه داشتن خدمه و سگ‌های سورتمه اهمیت بالایی دارند و زنده ماندن شما را طولانی مدت خواهد کرد. شورش اهمیت چندانی ندارد و مهم زنده ماندن همه است. هر رای خدمه در این کشتی به حساب آمده و باید از نقطه نظرات آن‌ها در تیم استفاده کنید. بازی موزیک اصیل و کلاسیکی را معرفی کرده و از آهنگ‌های کاردئونی برای ایجاد حس در بازی استفاده می‌کند.

info

You didn’t ask to lead this expedition, but here you are. Stuck in the ice, Captain missing, miles from civilisation. Someone has to take charge. Manage your meagre resources, balance safety and morale, make the hard calls, and head in the only direction you can – through The Pale Beyond.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7

Processor: 1.2GHz processor (Intel Core i5 and up)

Memory: 4 GB RAM

Graphics: DX10, DX11, DX12 capable.

DirectX: Version 10

Storage: 3 GB available space

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com

ارسال دیدگاه

کد امنیتی رفرش

سبد خرید