• email@website.com
  • امروز : یکشنبه 26 فروردین 1403
دانلود بازی کم حجم Cursed Road Convoy برای کامپیوتر
60 بازدید
(کل 0 توسط 0 نفر)

| بازی جاده نفرین شده |

| نسخه TENOKE |

بازی کم حجم Cursed Road Convoy یک بازی جدید با سبک اکشن و استراتژی و ماشین سواری می باشد. شما می توانید این بازی را به طور مستقیم از سایت دریافت نمایید. بازی در سال 2023 توسط کمپانی Hexed Turn ساخته و برای کامپیوتر عرضه شده است. کاروان شما و بقیه بازمانده ها در سرزمین بایر در یک دنیای آخرالزمانی برای زنده ماندن باید بجنگند. بازنده ها را غارت نمایید و کاروان تان را بهبود ببخشید. برای زنده ماندن در هر شرایطی خود را آماده نمایید. شرایط سخت و دشواری که باید تلاش کنید با دیگران به تمدن برسید و یا در طول راه نابود شوید.  شما می توانید بازی کم حجم Estencel را از وب سایت دی ال اسکای دریافت کنید.

در این گیم شما فرمانده کاروانی هستید که از وسیله نقلیه استفاده می کنید و باید آنها را هدایت نموده و تلاش کنید تا از این نبردها جان سالم ببرید. وسیله های نقلیه مختلف  سلاح ها و منابع مختلف و … را که در بازی با آن روبرو هستید می توانید از آن بهره مند شوید. برای بدست آوردن آذوقه و سوخت برای رانندگی به مرزهای جنگی بیرون حمله و آنها را غارت نمایید. اگر منبع های شما تمام گردد. ممکن است بر علیه کاروان شما حملات صورت بگیرد. باید تلاش کنید تا با مدیریت صحیح و دقیق و درست منابع را به طور صحیح بر اساس نیازتان در این نبرد آخرالزمانی پیروز شوید.

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: 64-bit Windows 7 or Higher
Processor: Intel® Core™ i3-7300 or AMD® Ryzen 5 1600
Memory: 8 GB RAM
Graphics: Nvidia® GeForce™ GTX 1060 or AMD® ATI Radeon™ RX 580
DirectX: Version 11
Storage: 3 GB available space

سیستم پیشنهادی:

OS: 64-bit Windows 10 or Higher
Processor: Intel® Core™ i7-7700 or AMD® Ryzen 5 5600X
Memory: 16 GB RAM
Graphics: Nvidia® GeForce™ GTX 1080 or AMD® Radeon™ RX 5700 XT
DirectX: Version 11
Storage: 3 GB available space

راهنمای نصب

– فایل با فرمت ISO یا BIN را باید توسط درایو مجازی با نرم افزار Ultra ISO یا نرم افزار Daemoon Tools باز کنید و نصب کنید و یا توسط نرم افزار WinRAR استخراج و نصب نمایید.
– کرک بازی را در محل نصب بازی کپی و جایگزین نمایید.
– هنگام نصب بازی آنتی ویروس خود را غیر فعال نمایید.


دانلود بازی Cursed Road Convoy-TENOKE

ارسال دیدگاه

کد امنیتی رفرش

سبد خرید