• email@website.com
  • امروز : یکشنبه 26 فروردین 1403
دانلود نسخه کم حجم بازی Aquatico برای کامپیوتر
57 بازدید
(کل 0 توسط 0 نفر)

بازی Aquatico یک تجربه شهرسازی برای بقای زیر آبی است که در کف اقیانوس قرار دارد. سطح زمین به یک زمین بایر تبدیل شده است و بشریت را وادار می‌کند تا هر امیدی را برای شروعی جدید به اعماق زیر دریا سرازیر کند. با کشف دنیای زیر جزر و مد، فرصت شروع دوباره در دسترس شما خواهد بود. با وجود یک شروع جدید، خطرات و چالش‌هایی در پیش روی شما قرار دارند . باید بقای زیر دریا را به یک کار ساده تبدیل کنید. برای فرار از دنیای در حال مرگ، یک شهر منحصر به فرد زیر آب ساخته و چالش‌های دریایی را نیز از سر خود بگذرانید. می‌توانید پایگاه خود را در سطوح مختلف ساخته و از بستر دریا برای ایجاد زیر ساخت‌های اصلی و تاسیسات تولیدی استفاده کنید. شما می توانید بازی Estencel را از وب سایت دی ال اسکای دریافت کنید.

Aquatico PC-TENOKE | FitGirl Repack

حالا می‌توانید لایه‌های گنبدی را از سر خود گذرانده و از خطرات اعماق فرار کنید. زیست‌گاه متنوع را کشف کرده و به سراغ منابع دیگر بروید. خوانش دما را ایمن سازی کرده و سطوح مختلف پایگاه زیر آب خود را نیز مدیریت کنید. فقط مراقب زندگی طبیعی دریا باشید. چرا که موجودات تجریک کننده در هنگام ساخت و برداشت ممکن است باعث ایجاد حوادث خطرناکی شوند. کوسه‌ها و نهنگ‌هایی را هم می‌بینیم که در شهر شما ازدحام می‌کنند و ممکن است که ایده آل شما نباشند. فناوری‌ها و ساختمان‌های جدید را می‌توانید از طریق یک درخت تحقیقات گسترده باز کرده و تعیین کنید که چگونه شهر زیر آب خود را خواهید ساخت.

info

Aquatico is an underwater survival city-builder set on the ocean floor. The Earth’s surface has become a barren wasteland, forcing humanity to pour any remaining hope for a new beginning into the depths of the sea. Upon discovering a world below the tides, the opportunity to start over is within reach. Despite the new beginning, the dangers and challenges that lie ahead won’t make surviving under the sea a simple task…

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows® 10 (64-bit)

Processor: Intel® Core™ i5-3470 or AMD Ryzen™ 3 1200

Memory: 10 GB RAM

Graphics: GeForce GTX 1050 3 GB or AMD Radeon™ RX 560 4 GB

Storage: 10 GB available space

Sound Card: DirectX compatible sound card

Additional Notes: Mouse with a scroll wheel

سیستم پیشنهادی:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows® 10 (64-bit)

Processor: Intel™ Core i7-3770 or AMD Ryzen™ 5 1600

Memory: 10 GB RAM

Graphics: GeForce GTX 1060 6 GB or AMD Radeon™ RX 590 6 GB

Storage: 10 GB available space

Sound Card: DirectX compatible sound card

Additional Notes: Mouse with a scroll wheel

راهنمای نصب

آموزش نصب نسخه TENOKE:

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRAR اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار DAEMON Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه Crack را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com

ارسال دیدگاه

کد امنیتی رفرش

سبد خرید