• email@website.com
  • امروز : یکشنبه 26 فروردین 1403
دانلود بازی کم حجم LONE RUIN برای کامپیوتر
79 بازدید
(کل 0 توسط 0 نفر)

دانلود بازی کم حجم LONE RUIN برای کامپیوتر

بازی کم حجم LONE RUIN یک تجربه عالی در سبک شوتر است که مبتنی بر طلسم جلو رفته و باید تمرکز کاملی روی حرکات خود داشته باشید. بازی قابلیت تکرار بالایی داشته و باید به‌عنوان یک کاوشگر که به دنبال یک قدرت باستانی اسرار آمیز است و در یک شهر جادویی ویران شده قدم می‌زند، جلو بروید. در مسیر وخد می‌توانید موجودات پیچ و تاب خورده بسیاری را تماشا کرده و با آن‌ها مبارزه کنید. از توانایی‌های جادویی خود استفاده کرده و در نهایت به مرکز خرابه تنهای خود برسید. شهری باستانی را می‌بینیم که توسط جادو احاطه شده است و آن‌چه زمانی تمدنی پر هیاهو بوده است را خواهید دید. شما می توانید بازی کم حجم Farlanders را از وب سایت دی ال اسکای دریافت کنید.

LONE RUIN PC-GOLDBERG

مردمانی را خواهید دید که در هماهنگی با جادوی اطراف خود حرکت می‌کنند. مدت‌ها است که دیواندگان غیر قابل تشخیص هستند و باید ببینید که چه چیزی می‌تواند این شهر را فاسد کند. با شنیدن افسانه‌ها، شما یک کاوشگر با استعداد خواهید بود و باید راه خود را از طریق نبردهای خونین پیدا کنید. تعداد زیادی از دشمنان و باس‌ها هم وجود دارد که در چندین منطقه متمایز و پر جنب و جوش جهنمی مستقر شده‌اند. نباید اجازه دهید که موجودات هولناک بتوانند بهترین ویژگی های‌تان را از شما بگیرند. تنها رفتن می‌تواند خطرناک باشد و باید انتخاب‌هایی از بین دوستان خود در بین مسیر داشته باشید.

info

Lone Ruin is a spell-based roguelike twin-stick shooter with a focus on replayability. Play as an explorer who seeks a mysterious ancient power and venture in a ruined magical city, built atop a source of magic used by olden mages to power and transform themselves. Dive deeper and deeper, battling your way through twisted creatures, utilising your very own magic abilities to ultimately reach the center of the Lone Ruin.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows XP, Vista, 7, 8, or 10

Processor: 2.0 ghz

Memory: 2 MB RAM

Graphics: 128MB

Storage: 44 MB available space

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com

ارسال دیدگاه

کد امنیتی رفرش

سبد خرید