• email@website.com
  • امروز : چهارشنبه 09 خرداد 1403
دانلود نسخه کم حجم بازی Children of Silentown برای کامپیوتر
60 بازدید
(کل 0 توسط 0 نفر)

دانلود نسخه کم حجم بازی Children of Silentown برای کامپیوتر

لوسی و دوستانش در بازی Children of Silentown که در سبک ماجراجویانه ارائه می‌شود، می‌توانند پیش رفته و بازیکن را سرگرم کنند. لوسی درست مانند هر کودک دیگری از جنگل می‌ترسد و هر شب صدای غرش، خوابش را از وی می‌گیرد. حتی رویاهایش هم جای امنی نیستند که بتواند در آن بازی کند. ناپدید شدن مردم در دهکده چیز غیر عادی نیست، اما این بار، لوسی به اندازه کافی بزرگ شده است که خودش به تحقیق بپردازد یا اینکه حداقل خودش این‌طور فکر می‌کند. با یک ماجراجویی در سبک اشاره و کلیک روبرو هستیم که داستانی مرموز و دوست داشتنی را روایت می‌کند. شما می توانید بازی A Space for the Unbound را از وب سایت دی ال اسکای دریافت کنید.

Children of Silentown PC-TENOKE | FitGirl Repack | GOG

شهر و محیط خطرناک آن را باید کاوش کرده و با ساکنین عجیب و غریب آن هم ملاقاتی داشته باشید. پازل‌ها را حل کرده و در مینی گیم‌های بازی هم غرق شوید. در این بازی باید لوسی را در ماجراجویی هایش همراهی کرده و به چیزی دست پیدا کنید که شهر سیلنتاون عجیب را آزار می‌دهد. اگر جرات داشته باشید، می‌توانید همراهی در بازی را به انتهای ماجرا پیوند بزنید. یک سبک هنری دو بعدی و منحصر به فرد را می‌بینیم که ناراحت کننده بوده و یک داستان مرموز و تاریک را در کل مسیر خواهیم داشت. موسیقی متن هم نقش مهمی در بازی ایفا می‌کند و با آواز خوانی لوسی هم در مواقع ضروری ارتباط نزدیکی می‌تواند داشته باشد.

info

Accompany Lucy and her friends in this grim, beautifully hand-drawn adventure game by the creators of Little Briar Rose, in collaboration with studio Luna2. Lucy is afraid of the forest, just like any other child: every night, the echoing roars rob her of her sleep. Not even her dreams are a safe place where she could play. People disappearing is nothing uncommon in the village, but this time, Lucy is old enough to investigate on her own. Or so she thinks.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Microsoft® Windows® 7/8/10

Processor: SSE2 instruction set support

Memory: 2 GB RAM

Graphics: Any Graphics card with DX10 (shader model 4.0)

DirectX: Version 10

Storage: 7 GB available space

سیستم پیشنهادی:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Microsoft® Windows® 7/8/10

Processor: 2.4 Ghz Processor with SSE2 instruction set support

Memory: 4 GB RAM

Graphics: Any Graphics card with DX10 (shader model 4.0)

DirectX: Version 10

Storage: 7 GB available space

راهنمای نصب

آموزش نصب نسخه TENOKE:

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRAR اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار DAEMON Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه Crack را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com

ارسال دیدگاه

کد امنیتی رفرش

سبد خرید