• email@website.com
  • امروز : یکشنبه 26 فروردین 1403
دانلود نسخه کم حجم بازی A Space for the Unbound برای کامپیوتر
91 بازدید
(کل 0 توسط 0 نفر)

دانلود نسخه کم حجم بازی A Space for the Unbound برای کامپیوتر

بازی A Space for the Unbound یک تجربه ماجراجویانه با گرافیک هنری پیکسلی است که در اواخر دهه ۹۰ میلادی جریان دارد. این بازی تکه‌ای از یک زندگی را روایت کرده و داستانی در مورد غلبه بر اضطراب، افسردگی و رابطه بین یک پسر و دختر همراه با قدرت‌های ماورایی را خواهیم دید. دو دوست دبیرستانی به نام آتما و رایا در سفری برای خودیابی خود در پایان دوره دبیرستان راهی شده و ناگهان متوجه یک نیروی ماورایی اسرار آمیز می‌شوند که وجود آن‌ها را تهدید می‌کند. آن‌ها باید شهر خود را کاوش و تحقیق کرده و اسرار پنهان ماجرا را کشف کنند. شما در این بازی با پایان جهان روبرو شده و کم کم اطلاعات بیشتری کسب خواهید کرد. شما می توانید بازی ترسناک Insomnis را از وب سایت دی ال اسکای دریافت کنید.

A Space for the Unbound PC-TENOKE

فضایی در یک شهر کوچک داریم که با الهام از دوران روستایی در کشور اندونزی دهه ۹۰ ساخته شده است. تجربه‌ای داستان محور در بازی داریم و محیطی پر جنب و جوش منتظر کاوش از جانب شما است. از ویژگی‌های کلیدی بازی می‌توانیم به رویدادهایی اشاره کنیم که به واسطه این نیروی ماورایی ایجاد می‌شود. می‌توانید تعامل با دیگر بازیکنان را هم در این بازی داشته و به داستان‌های شخصی هر کدام از آن‌ها گوش فرا دهید. در ذهن مردم جستجو کرده و به سبک تلقین، آن‌ها را در مسیر خود قرار دهید. بازی موسیقی زیبایی هم دارد که Masdito نوازنده آن بوده و حس خوبی در حین تجربه گیم پلی به شما خواهد داد.

info

A Space for the Unbound is a slice-of-life adventure game with beautiful pixel art set in the late 90s rural Indonesia that tells a story about overcoming anxiety, depression, and the relationship between a boy and a girl with supernatural powers.

Follow two high school sweethearts, Atma and Raya, on a journey of self-discovery at the end of their high school years. When a mysteriously supernatural power is suddenly unleashed threatening their existence, they must explore and investigate their town to uncover hidden secrets, face the end of the world, and perhaps learn more about each other.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7

Processor: Intel Core 2 Duo E6320 (2*1866) or equivalent

Memory: 2 GB RAM

Graphics: GeForce 7600 GS (512 MB) or equivalent

Storage: 3 GB available space

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 10

Processor: Intel® Core™ i3-6100 Processor or equivalent

Memory: 4 GB RAM

Graphics: GeForce GTX 1050 or equivalent

Storage: 3 GB available space

راهنمای نصب

آموزش نصب نسخه TENOKE:

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRAR اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار DAEMON Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه TENOKE را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com

ارسال دیدگاه

کد امنیتی رفرش

سبد خرید