• email@website.com
  • امروز : جمعه 11 خرداد 1403
دانلود نسخه کم حجم بازی Choo-Choo Charles برای کامپیوتر
185 بازدید
(کل 0 توسط 0 نفر)

دانلود نسخه کم حجم بازی Choo-Choo Charles برای کامپیوتر

بازی Choo-Choo Charles مسیرهای پیچ در پیچ را به نمایش می‌گذارد و باید هر ماموریت را با دقت برنامه ریزی کنید. هنگام سفر با پای پیاده یا تغییر جهت مسیر خود محتاط باشید. چارلز ممکن است متظرتان باید باید هر لحظه متناسب با نیاز خود ارتقاهای لازم را انجام دهید. با غارت موجودات مختلف رفته و ماموریت‌های مختلف را در بازی تکمیل کنید. می‌توانید از سلاح‌های پر قدرت در مسیر خود استفاده کرده و به سراغ سایر موارد حیاتی بروید که به مهاجمین کمک می‌کند تا با چارلز روبرو شوند. گرافیک و موسیقی خاص بازی هم کمک می‌کند که بیشتر در جهان بازی غرق شوید. شما می توانید بازی Avorion را از وب سایت دی ال اسکای دریافت کنید.

Choo-Choo Charles v1.0.2 PC-ElAmigos  |  FitGirl Repack

باید خط جستجوی اصلی بازی را تکمیل کرده و به مهاجرین کمک کنید که با قدرت آتش و ماهرت خودشان، توانایی رویایی با چارلز را داشته باشند. چارلز عنکبوت غول پیکری است که نصف آن ماشین بوده و هر چه قدر که به مسیر بازی بیشتر احاطه داشته باشید، بیشتر می‌توانید با هیولای بازی روبرو شوید. محیط‌هایی در بازی طراحی شده است که کیفیت بالایی داشته و در حد و اندازه یک بازی AAA می‌توانید از آن لذت ببرید. بازی جهان باز بوده و از المان‌های متعدد در بازی می‌توانید برای انجام ماموریت‌های خاص استفاده کنید. چارلز هر لحظه می‌تواند پشت سر شما باشد. پس مراقب بوده و به آرامی حرکت کنید.

info

Charles is a bloodthirsty train, and you need to destroy him. Navigate a massive play area in your trusty old engine.These winding tracks are treacherous, so you’ll need to plan each mission carefully. Be wary when traveling on foot, or switching the track’s direction; Charles might be waiting for you.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7 64-bit

Processor: 2.5 GHz Quad-core Intel or AMD processor

Memory: 4 GB RAM

Graphics: NVIDIA GeForce 470 GTX or AMD Radeon 6870 HD

Storage: 3 GB available space

Additional Notes: The game includes graphics settings to aid lower end devices.

راهنمای نصب

آموزش نصب نسخه ElAmigos:

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRAR اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار DAEMON Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com

ارسال دیدگاه

کد امنیتی رفرش

سبد خرید