• email@website.com
  • امروز : چهارشنبه 09 خرداد 1403
دانلود نسخه کم حجم بازی Arcadegeddon v1.4.1 برای کامپیوتر
63 بازدید
(کل 0 توسط 0 نفر)

دانلود نسخه کم حجم بازی Arcadegeddon v1.4.1 برای کامپیوتر

بازی Arcadegeddon شما را با شخصیت Gilly همراه کرده و می‌توانید در راه نجات تجارت وی از شر یک شرکت بزرگ شرور با وی همراه شوید. این کار یک تجربه فوق العاده و هیجان انگیز خواهد بود و می‌توانید به نبرد با شرکت مذکور پرداخته و ویروسی را به آن‌ها تزریق کنید. این ویروس کم کم شرکت را از بین برده و شما را به هدف خواهد رساند. می‌توانید این بازی شوتر چند نفره را تجربه کرده و دوستان خود را نیز به آن دعوت کنید. باید در بازی باس‌های مختلف را شکست داده و بتوانید با پیدا کردن صندوقچه‌های بزرگ، نبرد با دشمنان خود را ساده‌تر کنید. این بازی یک تجربه چندنفره مشارکتی است و می‌توانید سرعت بازی را متفاوت کنید. شما می توانید بازی Prison Architect را از وب سایت دی ال اسکای دریافت کنید.

Arcadegeddon v1.4.1 PC-P2P

در بازی Arcadegeddon بیوم‌های منحصربه‌فردی وجود دارد مراحل یک به یک در حال تغییر خواهد بود. صندوق‌های پنهان را می‌توانید در بازی پیدا کرده و با دوستان خود در چالش‌های PvP شرکت کنید. موسیقی در بازی همراهی خوبی با شما داشته و می‌توانید هدف گذاری خود را در هر مرحله تغییر دهید. بازی سیستم اکشن و ماجراجویانه داشته و نبردها را ساده‌تر خواهد کرد. می‌توانید تعریف جدیدی از بازریابی و ساخت و ساز در بازی داشته و با ساخت پایگاه‌های بیشتر، اقدام به مقابله با دشمنان خود کنید.

ماشین آلاتی را می‌بینیم که به صورت منحصربه‌فرد توسط سازندگان تولید شده و هر کدام مکانیسم متفاوتی خواهد داشت. سرعت در بازی حرف اول را می‌زند و باید با حرکات متداول در محیط بازی، اجازه ندهید که دشمنان شما را نشانه بگیرند. دیالوگ‌هایی هم در بازی نقش می‌بندد که شما را بیشتر با داستان بازی همراه خواهد کرد. کومبوهای سلاح‌ها هم بسیار جذاب بوده و شما را به شکل اعتیادآوری با بازی همراه می‌کند.

info

Gilly, the owner of a local arcade, is trying to save his business from a faceless mega corporation. To do so he creates a super game, unfortunately the mega corporation hacks the game and injects a virus. You need to save the game and the last hometown arcade.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Microsoft® Windows® 10

Processor: Intel® CPU with at least 4 threads, 2.3GHz or greater (or similar AMD CPU)

Memory: 8GB RAM

Storage: 8GB

Graphics: NVIDIA® GeForce® GTX 670 GPU and/or AMD Radeon™ HD 7970 GHz

Logins: Requires Epic Games account

سیستم پیشنهادی:

OS: Microsoft® Windows® 10

Processor: Intel® i7 5820K (or similar AMD CPU)

Memory: 16GB RAM

Storage: 8GB

Graphics: NVIDIA® GeForce® GTX 970 without Raytracing, or NVIDIA® GeForce® RTX 2070 with Raytracing

Direct X: 12

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com

ارسال دیدگاه

کد امنیتی رفرش

سبد خرید