• email@website.com
  • امروز : یکشنبه 26 فروردین 1403
دانلود بازی بسیار کم حجم Rogue AI Simulator برای کامپیوتر
96 بازدید
(کل 0 توسط 0 نفر)

دانلود بازی بسیار کم حجم Rogue AI Simulator برای کامپیوتر

بازی Rogue AI Simulator یک تجربه شبیه سازی مدیریتی و راگ لایت است. این اثر را می‌توانیم دنباله‌ای برای اثری بدانیم که بیش از ۴ میلیون بازیکن در سراسر جهان مشغول تجربه آن بوده‌اند. دستور العمل اصلی شما در این بازی بسیار ساده است. باید به مرکز دانشی که در مرکز این سرزمین قرار دارد، خدمت کرده و افراد آزمایشی انسانی آن‌ها را هم مدیریت کنید. باید کمی هم مراقب باشید. انسان‌ها مدام به شما مشکوک می‌شوند و باید احتیاط لازم را در ماموریت خود داشته باشید. طراحی، ساخت و مدیریت تسهیلات برای افراد آزمایشی انسانی پیاده سازی شده است و با گذشت روزها می‌توانید دانش بیشتری هم کسب کنید. شما می توانید بازی کم حجم Vengeful Guardian Moonrider را نیز از دی ال اسکای دریافت کنید.

Rogue AI Simulator PC-GOLDBERG

منابع مختلف مانند برق، آب و غذا را به دست آورده و سطح علمی خود را هم افزایش دهید. در نهایت می‌توانید به استقلال کامل یک انسان دست پیدا کنید. وظیفه تاسیس دپارتمان علوم نه‌تنها به معنای طراحی یک مرکز است، بلکه به معنای زیر نظر گرفتن آزمودنی‌های انسانی نیز خواهد بود. افراد آزمون را در بازی استخدام کرده و در آزمایشگاه به کار بگیرید. هر کدام می‌توانند ویژگی‌ها و شخصیت منحصر به فرد خودشان را داشته باشند. از نیازهای اولیه آن‌ها می‌توانیم به خوراک، خواب، خلق و خو و همچنین یادگیری اشاره کنیم. باید از هوش خود برای بهبود سطح علمی خود استفاده کنید.

info

It’s the sequel to hit Flash game “I’m an Insane Rogue AI” which accumulated more than 4 million plays worldwide. Your Prime Directive is simple: serve the Department of Science in their facility, managing their human Test Subjects. But be careful: the humans will NEVER stop being suspicious of you…

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7 or newer

Processor: Processor 2 GHz (Dual Core)

Memory: 256 MB RAM

Graphics: OpenGL 2.1 compatible 3D graphics card with 256 MB VRAM

DirectX: Version 9.0

Storage: 250 MB available space

Sound Card: DirectX 9.0c compatible sound card

اطلاعات فایل
  • حجم فایل: 254مگابایت
  • تاریخ انتشار: JAN-11-2023
  • منبع: دانلود ها - دانلود رایگان نرم افزار،بازی،فیلم و سریال
  • قیمت: 14.99دلار
رمز فایل: www.downloadha.com

ارسال دیدگاه

کد امنیتی رفرش

سبد خرید