• email@website.com
  • امروز : چهارشنبه 09 خرداد 1403
دانلود بازی بسیار کم حجم Atrio The Dark Wild برای کامپیوتر
95 بازدید
(کل 0 توسط 0 نفر)

دانلود بازی بسیار کم حجم Atrio The Dark Wild برای کامپیوتر

بازی Atrio The Dark Wild یک تجربه در سبک بقا است که در دنیای پسا آخرالزمانی جریان دارد و از سایبرپانک الهام گرفته است. طبیعت را با گرفتن و بهره برداری از موجودات و محیط برای کمک به زنده ماندن به هر قیمتی رام خواهید کرد و می‌توانید هر المانی را به اراده خود بشکنید. بسیاری از تهدیدها و چالش‌هایی را خواهیم که گاها بسیار دشوار هستند و به‌تنهایی باید از پس آن‌ها بربیایید. شما باید سیستم‌های خود را ساخته و آن را خودکار سازی و بهینه کنید تا دنیا را از خود دور نگه داشته و زنده بمانید. شما یک اندروید بی نام هستید و وظیفه دارید که ایستگاه‌ها را بازیابی کنید. شما می توانید بازی کم حجم Coffee Shop Tycoon را نیز از دی ال اسکای دریافت کنید.

Atrio The Dark Wild PC-GOLDBERG

باید بدانید که انسان‌ها کجا هستند و هدف واقعی‌تان چیست. مجسمه‌های غول پیکر را شناسایی کرده و به وحشت تاریک بروید. سیستم‌های اتوماسیون و عظیم و کاٰرآمدی را ساخته و پایگاه خود را در حین کاوش در جهان زنده نگه دارید. باید موجودات را در طبیعت شکار کرده و هر موجودی که اسیر شده است را تحلیل کنید. از امکانات جذاب بازی می‌توانیم به دنیای زیبا و منحصر به فردی اشاره کنیم که باید آن را کاوش کرده و با تضاد نورهای شارپ نئونی و تاریکی همراه شوید. برای روشن کردن دوباره چراغ‌های شهر تلاش کرده و داستان بازی را دنبال کنید. محیط جهان باز در سبک سندباکس هم می‌تواند برای‌تان جالب باشد.

info

Atrio is a survival game set in a cyberpunk inspired post-apocalyptic world. Bend nature to your will by capturing and exploiting the creatures and environment to help you survive at all costs. The many threats and challenges you will face are too difficult to handle on your own, you must build, automate and optimize your systems to keep the world at bay to stay alive.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 10

Processor: Intel Core i5-8250U

Memory: 2 GB RAM

Graphics: Intel HD

Storage: 4 GB available space

اطلاعات فایل
  • حجم فایل: 236مگابایت
  • تاریخ انتشار: JAN-10-2023
  • منبع: دانلود ها - دانلود رایگان نرم افزار،بازی،فیلم و سریال
  • قیمت: 19.99دلار
رمز فایل: www.downloadha.com

ارسال دیدگاه

کد امنیتی رفرش

سبد خرید