• email@website.com
  • امروز : جمعه 11 خرداد 1403
دانلود نسخه کم حجم بازی Crossfire Legion برای کامپیوتر
221 بازدید
(کل 0 توسط 0 نفر)

دانلود نسخه کم حجم بازی Crossfire Legion برای کامپیوتر

بازی Crossfire: Legion نسل جدیدی از جنگل‌ها را به شما نمایش خواهد داد. جهان در تضاد قرار داشته و لیستی سیاه از نبردهای همیشگی را می‌بینیم که برای تسلط روی ایدئولوژی جهانی تلاش می‌کنند. همه چیز در جناحین جدید متفاوت دنبال شده و در میدان نبرد می‌توانند تاثیرات خودشان را داشته باشند. باید ارتش سفارشی خود را در زمینه‌های اثبات شده به سمت آینده‌ای متفاوت هدایت کرده و به سراغ پیروزی بروید. چه به دنبال یک تجربه رقابتی باشید و چه رویکرد ارام‌تر را ترجیح دهید، این بازی حرف‌های زیادی برای گفتن به همراه خواهد داشت. می‌توانید توانایی‌های خود را در حالت‌های آنلاین و در برابر حالت‌هایی مانند مدیریت منابع، تثبیت پایگاه و اعزام ارتش برای نابودی دشمنان تست کنید. شما می توانید بازی فوق العاده زیبا و مهیج The Witcher 3 Wild Hunt Enhanced Edition را نیز از وبسایت دی ال اسکای دریافت کنید.

Crossfire Legion PC-GOLDBERG

باید بدانید که تردید بدترین دشمن شما است و حالت‌های چند نفره هیجان انگیزی را می‌بینیم که مملو از طیف کاملی از توانایی‌های متعدد بوده و جذب‌تان خواهد کرد. می‌توانید در نقش فرمانده و استراتژیست پیشروی کرده و تاکتیک‌های خود را در جهان بازی پیاده سازی کنید. می‌توانید کنترل واحد‌ها و تاکتیک‌ها را بر عهده گرفته و به موفقیت بیشتری برسید. باید کنترل کاملی روی ترکیب ارتش خود داشته و بین سه جناح بازی انتخاب‌های خود را داشته باشید. همه ارتش‌ها توسط یک فرمانده هدایت می‌شود و بنابراین، باید عاقلانه انتخاب کنید.

info

A New Generation of Warfare!

The world is in conflict. Black List and Global Risk are in a perpetual fight for the domination of their ideologies; but all is shaken up with the arrival of a new faction on the battlefield.

Lead your customized army to victory on the proving grounds of a not too distant futuristic world consumed by corporate conflict. Crossfire: Legion is the ultimate fast-paced real time strategy game.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 10 64bit

Processor: Intel Core i5-7400 @ 3.00GHz or AMD equivalent

Memory: 4 GB RAM

Graphics: GeForce GTX 960, 4 GB / Radeon RX 560, 4 GB

DirectX: Version 11

Storage: 10 GB available space

سیستم پیشنهادی:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 10 64bit

Processor: Intel Core i9-9900K @ 3.60GHz / AMD Ryzen 5 3600

Memory: 8 GB RAM

Graphics: GeForce RTX 2060, 6 GB / Radeon RX 5700, 8 GB

DirectX: Version 11

Storage: 15 GB available space

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

ارسال دیدگاه

کد امنیتی رفرش

سبد خرید