• email@website.com
  • امروز : یکشنبه 26 فروردین 1403
دانلود شبیه ساز سگا جنسیس و مگا درایو برای اندروید و ویندوز
127 بازدید
(کل 0 توسط 0 نفر)

دانلود شبیه ساز سگا جنسیس و مگا درایو برای اندروید و ویندوز

Sega Genesis and Mega Drive Emulator

شبیه سازی برای اجرای بازی های سگا و مگا درایو در ویندوز و اندروید

 

برای اجرای بازی های سگا ابتدا باید شبیه ساز متناسب با دستگاه خود را دانلود کنید لینک دانلود شبیه ساز سگا برای اندروید و ویندوز در قسمت لینک های دانلود موجود است ؛ پس از نصب شبیه ساز یک بازی دلخواه از سگا را دانلود کنید و آن را از حالت zip خارج کنید ؛ سپس شبیه ساز را باز کرده و فایل بازی را انتخاب کنید و تمام.

  1. تنظیم کردن دکمه های اجرای بازی:

دانلود شبیه ساز سگا جنسیس و مگا درایو برای اندروید و ویندوز دانلود شبیه ساز سگا جنسیس و مگا درایو برای اندروید و ویندوز توجه داشته باشید که اکثر بازی ها با سه دکمه هم کارشون راه می افته. ولی بازی های سخت تری مثل Mortal Kombat توی همه ی نسخه های سگا 6 دکمه ای هستند. بنابراین توصیه می شه که تنظیمات بالا رو اعمال کنید. هم چنین برای این که دو نفره بازی کنید، همین کارهای بالا رو برای Port 2 انجام بدید. اگه یه دسته بازی هماهنگ هم داشته باشید، می تونید تنظیمات port 2 رو با دسته بازی انجام بدید و دکمه های دسته رو برای port 2 در واقع define کنید. در ضمن، نحوه ی توصیه شده ی بنده برای تنظیم کردن port 1 که player اصلی که خودتون باشید ازش استفاده می کنه، به شرح زیر هست:

Press the key to use for UP-----►Up arrow
Press the key to use for Down-----►Down arrow
Press the key to use for Left-----►Left arrow
Press the key to use for Right-----►Right arrow
Press the key to use for button A-----►A
Press the key to use for button B-----►S
Press the key to use for button C-----►D
Press the key to use for START button -----►Enter
Press the key to use for button X-----►Z
Press the key to use for button Y-----►X
Press the key to use for button Z-----►C
Press the key to use for MODE button-----►Spacebar


2. سیو کردن بازی:

دانلود شبیه ساز سگا جنسیس و مگا درایو برای اندروید و ویندوز یه سری از توضیحات توی عکس جا نشد که براتون این جا می نویسم.
نکته اول تنظیمات منو Change State Slot هست. در حالت پیش فرض شما در Slot 0 یا در واقع خونه ی 0 قرار دارید و وقتی دکمه F5 رو در بازی فشار بدید، بازی در این Slot یا خونه سیو می شه. یعنی در طول بازی شما هر وقت F5 رو فشار بدید، سیو بازی در این خونه ذخیره می شه و با چند بار save کردن در واقع سیوهای اولیه شما از بین می ره و شما فقط یه سیو از بازی خواهید داشت. در این امولاتور شما از هر بازی می تونید 10 تا سیو رو در slot های 0 تا 9 داشته باشید. برای این که سیو مجزایی رو داشته باشید باید از طریق منوی file اون slotی رو که روش قرار دارید عوض کنید یا با دکمه های F7 و F6 بین Slot ها جابه جا بشید. به این ترتیب توی هر کدوم از 10 تا Slot می تونید Save مجزایی بکنید و با جا به جا شدن بین Slot ها و زدن دکمه F8 سیو مربوط به اون Slot رو اجرا کنید.خودتون اگه با این قابلیت کار کنید، راحت تر متوجه می شید.
نکته دوم تنظیمات Save state as و Load state as هست. با انتخاب این دو گزینه شما محل save و نام گذاری سیو دست خودتون می افته و می تونید save ها رو نام گذاری کنید و محل هر save رو خودتون تعیین کنید.

منبع

ارسال دیدگاه

کد امنیتی رفرش

سبد خرید